Юридичний портал про Владу України





Головна Юридичним особам Реєстрація Вхід
Меню

Google AdSens

Пошук по сайту

Статистика
Яндекс.Метрика

Партнери


Ви розпочинаєте Власну справу? 


ЩО ТРЕБА ЗНАТИ початковому підприємцю, і вже існуючим підприємцям, підприємствам. 



Ви вирішили стати підприємцем і розпочати власну справу? Але з чого почати? Які вимоги пред'являє закон до ведення підприємницької діяльності? 



Ви повинні знати, що законодавством України передбачена не тільки адміністративна, а навіть кримінальна відповідальність за заняття підприємницькою діяльністю без державної реєстрації.

Як пройти процедуру реєстрації? Які дії потрібно зробити?



 Відповіді на ці та інші питання Ви звичайно ж зможете знайти самі: Вивчити відповідне законодавство, перечитати довідники, спеціалізовані видання, але ... На все це Ви витратите час (тижні в кращому випадку, а може і місяці) і не факт, що врешті-решт у Вас складеться цілісна картина ваших дій для створення власного бізнесу. А що найгірше - труднощі на початковому етапі повністю відіб'ють у Вас бажання розпочати власну справу. 



99% людей не печуть хліб самі, а користуються послугами магазину або пекарні.



Скористайтеся послугами наших адвокатів, і ми допоможемо Вам не тільки розпочати власну справу на початковому етапі, але і надамо юридичну допомогу в процесі діяльності Вашого бізнесу. Ми станемо добрими партнерами.



Ми виконаємо Ваше доручення та дамо консультації як створити Ваш власний бізнес, і що для цього потрібно.  



 Крок 1. Рішення про організацію підприємства (юридичної особи), його форми і діяльності. 

Ще перед початком процедури реєстрації Вам необхідно вжити ряд стратегічних та організаційних рішень, які багато в чому визначать надалі побудова самого бізнесу і можуть істотно вплинути на процес його реєстрації (а ми спробуємо Вам допомогти):



Це - вибір організаційно-правової форми

Це - вибір системи оподаткування

Це - вибір виду діяльності



Звичайно Ви уявляєте, яким видом діяльності будете займатися. Але при державній реєстрації зазначаються коди заявлених видів діяльності відповідно до класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД). Ми допоможемо вибрати один основний (той, який буде приносити Вам основний прибуток) і 5 додаткових видів, а також включити всі ймовірні види діяльності, якими Ви будете займатися.



 У деяких випадках, наприклад при отриманні ліцензії (дозволу) на здійснення деяких видів діяльності, Вам доведеться пройти процедуру перереєстрації, якщо Ви не внесете до реєстраційної картки на етапі державної реєстрації потрібні для діяльності підприємства класифікаційні коди. 



Ми допоможемо Вам з'ясувати заздалегідь, чи підлягає обраний вами вид діяльності ліцензуванню та патентуванню. Для отримання кожного виду ліцензій (патентів) необхідно пройти певну процедуру і надати потрібні документи, отримання яких теж потребує часу і не завжди проходить гладко.




Крок 2. Складання і посвідчення статутних документів

Крок 3. Резервування найменування юридичної особи

Що треба врахувати при виборі найменування підприємства?

Крок 4. Відкриття банківського рахунку для формування статутного фонду ТОВ.

Крок 5. Державна реєстрація

Крок 6. Реєстрація підприємства в органах державної статистики

Крок 7. Податкова інспекція

Крок 8. Реєстрація у фондах

Реєстрація в органі Пенсійного фонду України.

Реєстрація у Фонді соцстрахування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності

Реєстрація у Фонді державного соцстрахування на випадок безробіття (зайнятості). 

Крок 9. Отримання дозволу та виготовлення печаток і штампів. (Дозвільна система МВС).

Що треба знати про печатки і штампи підприємства. Основні вимоги

Крок 10. Відкриття рахунку в банку



Природно кожен крок має свої особливості та процедуру проходження.



 Якщо Ви вирішили стати підприємцем як фізична особа, тобто без створення підприємства, ми допоможемо Вам з державною реєстрацією, пояснюємо особливості діяльності та особливості оподаткування, звітності. 



У процесі здійснення Вами підприємницької діяльності (незалежно від форми: юридична або фізична особа) наші адвокати нададуть правову допомогу, в якій Ви будете мати потребу, а саме:

- Представництво в держ. органах і суді; 

- Претензійно-позовна робота;

- Допомога при укладенні та виконанні договорів (в т.ч. оренди, купівлі-продажу, поставки, лізингу, позики, підряду, перевезення, зберігання, спільної діяльності та ін.);

- Забезпечення інформаційно-правовими ресурсами, які включають практично все законодавство, коментарі, бухгалтерські бланки, бази даних судових рішень;

- Допомога при складанні наказів, Інструкцій та інших документів підприємства;

- Оскарження рішень та дій контролюючих органів та посадових осіб у ході перевірок підприємницької діяльності.



Укладіть угоду з адвокатом на абонентське обслуговування Вашого бізнесу і

- Економте на штрафах і санкціях: Адвокат скаже Вам, що більшість з них не є обов'язковими, або незаконні, або завищені; 

- Економте на хабарах: багато хто з них конкурують з юридичної грамотністю і адвокат підкаже, як досягти мети законним шляхом;

- Економте на своїх помилках і помилки співробітників: Інформаційно-правове забезпечення адвоката в будь-якому випадку коштує дешевше, а іноді просто безцінне;

- Економте на юридичної, бухгалтерської літератури, спеціалізованих підписних виданнях: все, що потрібно, адвокат має;

- Економте на власній паніці і бережіть нерви: Адже у Вас є адвокат, який забезпечить повну інформаційно-правову підтримку у вирішенні будь-яких питань, а фраза: "Я пораджуся зі своїм адвокатом" стане звичною для Вас і значущою для Ваших опонентів.



Ми раді Вам допомогти.
© 2024